Jalgpall

Lepistu näeb koondisest välja jäämises vandenõud 

Toimetas Viljar Voog, 12. oktoober 2021 13:30

Brent Lepistu 2018. aastal koondise vormis.

Foto: Erki Pärnaku

Koduseid jalgpallimeistrivõistlusi juhtiva FCI Levadia kapten Brent Lepistu seab kahtluse alla Eesti koondisesse pääsemise tagamaad ning avaldab arvamust, et on teatud erimeelsuste tõttu koondise jaoks mustas nimekirjas.

„Ma ei tule ennast siia müüma, et peaksin koondises olema, aga tahaksin õiglast platvormi,“ rääkis Lepistu Betsafe'i taskuringhäälingus. „Kui totalitaarses süsteemis mingid inimesed otsustavad, siis mina või jalgpallieksperdid võime arvata, mida tahame.“

„Teades tausta ja asju, mis aastate jooksul on juhtunud, siis mustas nimekirjas ma ilmselt olen. Mitte suurte põhjuste pärast, aga kui teatud inimesed ei näe sinus kasutegurit, siis nii on. Ma olen isikuna selline, et meeldib küsimusi küsida ja arvamust avaldada, aga kellelegi see selgelt ei meeldi,“ ütles Lepistu.

Poolkaitsja sõnul väldib koondise peatreener Thomas Häberli temast rääkimist ning on öelnud, et Lepistut ei saa usaldada. „Inimene pole minuga ühtegi sõna rääkinud – kui Floras kapten olin, siis kõik said mu kvaliteedist aru ja nüüd ka inimesed Levadias, aga koondise peatreener huvi ei tunne,“ sõnas mängumees ning lisas, et korraldused on ilmselgelt mujalt tulnud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee