Jalgpall

Koondisekaaslased toetavad Neymari: palun jää meiega! 

Rasmus Voolaid, 13. oktoober 2021 17:40

Neymaril on seni Brasiilia koondise eest kirjas 114 mängu ja 69 väravat.

Foto: Fernando Vergara / AP / Scanpix

Paris Saint-Germaini superstar Neymar teatas hiljuti, et võib-olla jääb järgmise aasta MM tema karjääri viimaseks. Nüüd avaldasid Neymari koondisekaaslased lootust, et ehk saab teda veel ümber veenda.

„Valmistun selleks MMiks nagu see oleks mu viimane, sest ma ei tea, kas ma suudan jalgpalli enam vaimselt taluda. Annan endast kõik, et see Brasiiliaga võita. See on alates lapsepõlvest olnud mu suurim unistus. Loodetavasti see täitub,“ vahendas 29aastase Neymari sõnu The Guardian.

Neymari hea sõber Thiago Silva, kes kuulub Chelsea hingekirja, rääkis pressikonverentsil, et Neymari koheldakse ebaõiglaselt. „Me unustame sageli selle, mida ta väljakul teeb ja räägime ebaolulisest. Tema õlgadel lasub tohutu surve ja ma loodan, et ta ei kaota seda lusti, millega ta jalgpalli mängib. Ta on eriline tüüp. Kui ta on õnnelik ja teeb seda, mida kõige rohkem naudib, siis ta suudab alati meeskonda vedada. See ongi meeskonnale kõige parem.“

Äsja sajandat korda Brasiilia koondist esindanud Thiago Silva proovis Neymari tuju ka Instagramis tõsta. „Kui sa vajad kunagi kellegi toetust, siis tea, et ma olen sinu jaoks olemas. Silvade perekond armastab sind!“

Evertoni ründaja Richarlison ei saa selles aknas Brasiiliat põlvevigastuse tõttu esindada, aga Neymari toetuseks võttis sõna ka tema. Ta postitas Twitterisse pildi, kus fännid hoiavad üleval plagu, millel on tekst: „Neymar, kui sa mängiksid taevas, siis ma sureks, et sind vaatama tulla!“.

Neymari pühapäevane kohtumine Kolumbia vastu kõige õnnestunum ei olnud. 0 : 0 lõppenud kohtumise järel jalutas ta ajakirjanikest mööda ja kellelegi kommentaare ei jaganud. Brasiilia meedia on spekuleerinud, et novembris teda ilmselt koondisesse ei kutsuta ja lastakse parem puhata.

Samal teemal

11.10.2021
TOHOH! Neymar võib peagi koondisekarjääri lõpetada