LeBron James.

23. oktoober 2021, 09:16

VIDEO | Lakers jäi taas võiduta ning on kaotanud juba kaheksa järjestikust mängu

Korvpalliliigas NBA pidi taas kaotusega leppima 2020. aasta tšempion Los Angeles Lakers, kes jäi koduväljakul tulemusega 105 : 115 alla Phoenix Sunsile.

Võõrustajad võitsid avaveerandi 26 : 23, ent olid poolajapausiks 13punktilises kaotusseisus. Enne viimast veerandaega oli külalismeeskonna edu juba 94 : 67. Kuigi Lakers jäi viimasel 12minutilisel perioodil peale 38 : 21, ei tekkinud Phoenixi võidus enam kahtlust.

Võitjate resultatiivseim oli Chris Paul 23 punktiga. Mängujuht lisas veel 14 korvisöötu. Devin Booker toetas teda 22 ja Mikal Bridges 21 silmaga. Lakersi tulemuslikem oli LeBron James 25 punktiga. Anthony Davis lisas 22 silma ja 14 lauapalli ning pingilt sekkunud Carmelo Anthony 16 punkti. Avamängus kahvatu esituse teinud Russell Westbrook sai sel korral kirja 15 silma, 11 lauapalli ja üheksa resultatiivset söötu.

Chris Paul tegi mängus ka ajalugu: ta jõudis 20 000 punktini ning on nüüd ainuke mängija, kes on karjääri jooksul saanud kirja lisaks ka vähemalt 10 000 korvisöötu.

Kui Phoenix sai kaotuse kõrvale kirja hooaja esimese võidu, siis Lakersi saldo on null võitu ja kaks kaotust. Kui arvestada ka hooaja eel peetud ettevalmistusmänge, siis on nad kaotanud juba kaheksa mängu järjest.