Henri Anier.

23. oktoober 2021, 15:09

Nõmme Kalju alistas napilt Viljandi, Anier lõi Flora duublile kaheksa väravat (1)

Evald Tipneri karikavõistlustel selgus kaks veerandfinalisti. Nõmme Kalju alistas tulemusega 3 : 1 Viljandi tuleviku ning Paide linnameeskond purustas Flora U21 võistkonna 14 : 0.

Võõral väljakul mänginud Kalju asus kohtumist kolmandal minutil Alex Matthias Tamme tabamusest juhtima. Üheksa minutit hiljem viigistas mänguseisu Nikita Komissarov. Veerand tundi enne normaalaja lõppu tegi Pavel Marin seisuks 2 : 1 ning 87. minutil vormistas lõppseisu Aleksandr Volkov.

Paidele tuli võit märksa kergemalt. Kui avapoolaja lõpuks oli seis veel 4 : 0 ehk küllaltki viisakas, siis teisel kolmveerandtunnil löödi veel kümme väravat. Kaheksa tabamusega säras meistriliiga suurim skoorikütt Henri Anier.