ILUS MEENUTUS: Madis Mihkels jälgib, kuidas kerkis septembris Belgias toimunud MMil juunioride grupisõidus kolmandana poodiumile.

Kaspar Koort 25. oktoober 2021 17:17

„Esimest korda ütlen sellised sõnad, et seda venda saab loomuliku talendi poolest võrrelda Aavo Pikkuusiga – ja võib-olla saab temast kõvem vend kui Aavo Pikkuus. Aga see on muidugi tema enda teha,“ tunnustas meie jalgrattalegend Jaan Kirsipuu Madis Mihkelsit, kes tõi septembris Eestile 24 aasta pikkuse vahe järel medali maanteeratturite MMilt, kui võitis pronksi juunioride grupisõidus. Kui juba Kirsipuu nii ütleb, siis peab mai viimasel päeval 18aastaseks saanud ratturis midagi vägevat peidus olema!

Esmaspäeva pärastlõunal tänati MMi medalisti ja tema treenerit Caspar Austat noormehe senises koduklubis ehk Tartu ülikooli akadeemilises spordiklubis (TÜASK-is). Uueks hooajaks liitub Mihkels aga teise Tartu tiimiga, kui asub esindama kuni 23aastaste profiklubi Ampler Development Team'i. Seal saabki tema üheks mentoriks Kirsipuu, kes tegutseb klubi spordidirektorina. Tõsi küll, Kirsipuu on noormehele näpunäiteid jaganud varemgi, kuid nüüd saab seda teha senisest veelgi põhjalikumalt.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad