Lionel Messi lahkus platsilt noruspäi.

30. oktoober 2021, 08:15

Vigane Messi lahkus poolajal, kuid PSG ronis kaotusseisust välja

Pariisi Saint-Germaini jalgpalliklubi fännidel oli eile närvesööv õhtu, sest meeskond kaotas 12. voorus mängus tiitlikaitsja Lille'i vastu poolaja 0 : 1 ning alustas teist kolmveerandtundi Lionel Messita.

Peatreener Mauricio Pochettino selgitas mängu järel ajakirjanikele, et tegemist oli ettevaatusabinõuga – Messi oli matšieelsest päevas saati tundnud vasaku jala tagareielihases ebamugavust. Sel põhjusel harjutas ta neljapäeval meeskonnast eraldi.

Pochettino lisas veendunult, et saab Messit kasutada kolmapäeva õhtul meistrite liigas Leipzigi vastu, vahendab L'Equipe.

Tundub, et Messi puudumine polnud PSG-le eriline probleem, sest teisel poolajal pöörati mäng enda kasuks ning võeti tänu Marquinhose 74. ja Angel Di Maria 88. minuti väravatele 2 : 1 võit.