Sergio Agüero (lamab) tundis end esimese poolaja lõpus halvasti ning toimetati koheselt ka haiglasse kontrolli.

31. oktoober 2021, 08:29

FC Barcelona superstaar sõidutati kiirabiga mängult otse haiglasse (1)

FC Barcelona hädad Hispaania jalgpalliliigas jätkuvad. Kataloonia au ja uhkus pidas eile õhtul esimese kohtumise ajutise peatreeneri Sergi Barjuani käe all – senisele juhendajale Ronald Koemanile näidati teatavasti pärast kolmapäevast kaotust ust – ja pidi leppima 1 : 1 viigiga tabeli lõpuosas vireleva Alavesiga. Tagatipuks tabas meeskonna superstaari Sergio Agüerot mängu ajal terviserike ja ta viidi haiglasse kontrolli.

Suvel Manchester Cityst Barcelonasse siirdunud Agüero kuulus esimest korda Barca algkoosseisu, kuid mäng sai tema jaoks läbi juba esimese poolaja lõpus. Argentiinlane hakkas ühel hetkel rinnust kinni hoidma, heitis väljakule pikali ning platsile tõtanud meedikud askeldasid tema juures päris pikalt. Platsilt lahkus Agüero siiski omal jalal, kuid toimetati kohe kiirabiga haiglasse. Barcelona teatas hiljem, et Agüero oli tundnud rinnus ebamugavust ning haiglas tehti talle südameuuringud.

Vaatamata ärevatele sündmustele asus Barcelona teise poolaja alguses Memphis Depay väravast juhtima, kuid peagi Luis Rioja viigistas. Mäng lõppeski tulemusega 1 : 1 ja nii teenis Alaves viieaastase vahe järel Nou Campilt esimese punkti.

11 mänguga 16 punkti kogunud Barcelona on liigatabelis üheksandal kohal. Liiderkolmikul, kuhu kuuluvad Madridi Real, Sevilla ja Real Sociedad, on koos kaheksa punkti rohkem. Alaves on kümne punktiga 16. kohal.