Russell Westbrooki mängu lõpp polnud just parimate killast.

5. november 2021, 08:49

Lakers sai piinliku sahmaka, Westbrook võttis süü omaks

Senise hooaja jooksul korvpalliliigas NBA kõigest ühe võidu teeninud Oklahoma City Thunder pani läinud öösel võõral platsil seisuga 107 : 104 paika Los Angeles Lakersi enda.

Seejuures oli Lakersil viimase veerandi alguses sees veel kaheksapunktiline edumaa, aga halvimal hetkel lausa 19punktilises kaotusseisus olnud Thunder ronis järgi ja purjetas tänu Kenrich Williamsi ja Shay Gilgeous-Alexanderi kolmestele võidule.

Neli kolmest tabanud Gilgeous-Alexander sai lõpuks kirja 28 punkti, üle platsi meheks kerkis kaotajate poolelt Anthony Davis 29 punkti ja 18 lauapalliga. Russell Westbrook lisas 27 ning Carmelo Anthony 21 punkti.

„See on mäng, mille me oleks pidanud võitma. Me kõik tunneme seda. Loomulikult oleme me neljandas veerandis väga pettunud,“ tunnistas reporteritele pärast mängu Lakersi peatreener Frank Vogel. Pooleldi võttis hävingu enda peale 21 sekundit enne lõppu kahepunktilises kaotusseisus pallikaotuse teinud Westbrook: „Te nägite seda … mina kaotasin palli. Mina eksisin viimasel kolmesel (3,5 sekundit enne lõppu oleks Westbrooki kolmene tabloole viigiseisu toonud – R. V.).“

Lakers pidi hakkama saama ilma vigastuspausi pidava LeBron Jamesita. Võimalik, et järgmisest mängust jääb eemale sõrme vigastanud Anthony Davis.