Rooba ja Severstal on fenomenaalses hoos!

Jäähoki
6. november 2021, 18:59

VIDEO | SUPER! Rooba värav aitas Severstali juba üheksanda järjestikuse võiduni

Eesti jäähokiäss Robert Rooba viskas täna KHLis oma karjääri neljanda värava, kui aitas Tšerepovetsi Severstali järjest juba üheksanda võiduni. Seekord alistati kodus 5 : 2 idakonverentsi liider Magnitogorski Metallurg.

Severstal ladus oma suurele võidule võimsa vundamendi juba esimese kolmandikuga, mis võideti koguni 4 : 0. Rooba tabamus oli just neljas. Teine periood kuulus Metallurgile ning kõigest kolme minuti järel oli seis juba 4 : 2. Enamaks Metallurgil siiski võimu ei olnud ja viimasel kolmandikul vormistas Severstal 5 : 2 võidu.

Rooba jaoks oli tänane värav KHLis neljandaks ja lisaks on ta andnud ka kaks resultatiivset söötu. Eestlane alustas mängu esimeses viisikus ja sai jääl veeta 13 minutit.

Läänekonverentsi tabelis on aina võimsamat võidurada sisse sammuv Severstal kerkinud 34 punktiga juba kolmandaks. Endiselt idakonverentsi liidriks jäänud Metallurgil on kirjas 46 punkti.