BC Kalev/Cramo (sinistes särkides) sai Belgias korraliku õppetunni.

Foto: FIBA
Kaspar Koort 11. november 2021 11:19

BC Kalev/Cramo, kes napilt kümme päeva tagasi oli VTB ühisliigas alistanud Euroopa tippsatside sekka kuuluva Moskva CSKA, sai eile õhtul korvpalli meistrite liigas 33punktise kolaka Belgia klubilt Oostendelt. Korvpallitreener Andres Sõber ei taha Kalevi mängijate suhtes siiski kriitiline olla, kuid küsib samas: ehk on kolmes sarjas osalemine Eesti esiklubile komplekteeritust arvestades siiski liiga suur amps?

„Minu arvates on mõttetu neid nii kõvasti kritiseerida nagu mõned teevad ja minu arvates on nad väga tublid poisid,“ ütles Sõber hakatuseks. „Mina ütlen, et nad mängivad pidevalt üle oma nivoo ehk üle oma tegelike võimete, sest võidud Bursa Tofase või CSKA üle on metsik eneseületus. Samas kui nende mängude kõrval võidad vaevalt Riia ülikooli amatöörmeeskonda, siis see näitab, et meeskond pole jube hästi komplekteeritud.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

Optimistas 11. november 2021 17:03
Kuigi tulemused olid optimismisisendavad, oli mulle korvpallikaugele inimesele esimesest mängust selge, et selle aasta sats on lihtsalt mannetum kui eelmise aasta oma. Aga mida vinguda, tuleb mõni võit ära oodata ja loota, et järgmine hooaeg tuleb parem, kui raha kott seda võimaldab.

SISUTURUNDUS