Spordivaria

GALERII | Kohal terve Eesti spordiladvik! EOK esitles Kultuurikatlas Team Estoniat (4)

Ohtuleht.ee, 11. november 2021 14:36

Team Estonia esitlus Kultuurikatlas.

Foto: Tiina Kõrtsini

Eesti olümpiakomitee (EOK) esitles 13 Kultuurikatlas Eesti tippspordi toetamise süsteemi – Team Estoniat. Mis on Team Estonia? Kes sinna kuuluvad? Mis on Team Estonia eesmärgid?

Avasündmuse esitlus toimus paneelides:


I osa – Miks meil on vaja Team Estoniat? (Paneelis EOK president Urmas Sõõrumaa, kettaheite olümpiavõitja ja treener Gerd Kanter, spordibioloog Kristjan Port)


II osa – Mis on Team Estonia? (Paneelis EOK asepresident ja tippspordikomisjoni esimees Erich Teigamägi, sõudmise olümpiapronks ja EOK sportlaskomisjoni liige Allar Raja, EOK turundusjuht Margus Kiiver)


IV osa – Kuidas Team Estonia täidab ära sportlased vajadused? (Paneelis krossisõitja Tanel Leok, sprinter Karl Erik Nazarov, Eesti võimlemisliidu peasekretär Natalja Inno)


V osa -  Mida tähendab Team Estoniasse kuulumine tippsportlasele ja spordifännile? (Paneelis epeevehklemise olümpiavõitja Erika Kirpu, maadluse MM-hõbe ja Euroopa meister Epp Mäe, kultuuriministeeriumi spordi asekantsler Tarvi Pürn)

Rohkem infot Team Estonia kohta leiab ka veebiaadressil www.teamestonia.ee.

Samal teemal

13.07.2021
ÕL VIDEO | Urmas Sõõrumaa poliitikute plaanist spordiraha kärpida: kullavõitjatelt võetakse ära sama protsent, mis keskpärastelt kinodelt