Korvpall

Kriisa ja kompanii mängud USA üliõpilasliigas jõuavad otsepildis Eesti kossusõpradeni 

Toimetas Kaspar Koort, 11. november 2021 14:16

Kerr Kriisa.

Foto: Twitter / Arizona Wildcats

TV3 Grupp annab teada, et sõlmis ESPN Sports Mediaga eksklusiivse mitmeaastasese koostöölepingu. See tähendab seda, et Baltikumi korvpallifännid saavad elada kaasa Ameerika kolledžikorvpalli (NCAA) meeste esimese divisioni mängudele, kus tulevaste NBA superstaaride kõrval toimetab ka mitmeid Eesti, Läti ja Leedu noormängijaid. TV3 Sport kanalid ja voogedastusteenus Go3 kannavad üle nii iganädalasi põhihooaja kui ka kevadisi March Madness mänge.

NCAA tavahooaja jooksul on Baltikumi vaatajatel iga nädal võimalik näha nelja mängu, kuid kevadise finaalturniiri ehk March Madnessi jooksul kantakse üle lausa 32 matši. Lisaks näidatakse videokokkuvõtteid tipphetkedest, intervjuusid, ülevaateid mängijatest ning arhiivimaterjale.

Eesti mehi on NCAA-s praegu mängimas seitse: Kerr Kriisa (Arizona), Matthias Tass (St. Marys), Leemet Böckler (St. Marys), Markus Ilver (Wisconsin), Kasper Suurorg (St. Francis), Carlos Jürgens (Oral Roberts) ja Mark-Andreas Jaakson (Southern Miss).

Lisaks NCAA-le näidatakse Go3 ja TV3 Sport kanalites NBA, Euroliiga,  EuroCupi, Hispaania kõrgliiga, meistrite liigaja Leedu kõrgliiga korvpalli, samuti FIBA rahvuskoondiste mänge. Lisaks kamaluga muidki spordidalasid.

Samal teemal

10.11.2021
VIDEO | FANTASTILINE! Kriisa hullutas NCAA hooaja avamängus rahvast, uus treener laulis talle mängujärgselt oodi