Jalgpall

Eesti võrku iluvärava kõmmutanud Carrasco: tavaliselt kasutan vasakut jalga bussi astumiseks 

Toimetas Kaspar Koort, 14. november 2021 11:33

Yannick Carrasco (nr 11) kihutab vasaku jalaga palli teele ning kohe on seis 2 : 0.

Foto: AP/Scanpix

Belgia 3 : 1 võidumängus Eestile teise värava löönud Yannick Carrasco oli kohtumise järel mõistagi lõbusas meeleolus ja viskas reporteritega vesteldes enda üle pisut naljagi.

Belglaste avaväravale söödu andnud Carrasco sahistas võrku 53. minutil, kui kihutas karistusala joonelt palli Matvei Igoneni kaitstud värava ülanurka. Seejuures sündis vägev tabamus paremajalgse mängumehe vasaku jalaga.

Samal teemal

„Näete nüüd! Lõin oma viimase värava Madridi Atletico eest ka vasaku jalaga, kuigi tavaliselt kasutan seda jalga vaid selleks, et bussi astuda. Kuid mõnikord tuleb sealt ka ilusaid asju,“ kiitis 28aastane äärepoolkaitsja, kes pidas eile muuseas oma 400. mängu professionaalse jalgpallurina.

„Kindlasti on see mu karjääri viie parima värava seas,“ jätkas Carrasco. „Nii et näete ise, mida mängija võib teha, kui ta on enesekindel. Olen füüsiliselt tippvormis ning mul läheb hästi nii klubis kui ka koondises. Õnneks on see nii, sest vastasel korral ei suudaks ma nii kiiresti lüüa ning seda ilusat väravat poleks sündinud.“

Kas riietusruumis käis MMile pääsemise puhul korralik tähistamine? „Muidugi. Pärast rahvuste liiga pettumust (Belgia leppis seal neljanda kohaga – toim) kulus meeskonnale ja fännidele üks pidu ära. Viiendale järjestikusele suurturniirile jõudmine on väga tore,“ lisas Carrasco.

Samal teemal

14.11.2021
SPIKKER: kes on jõudnud MMile ja kelle seis on hapu? Kas soomlased murravad end play-off'i?
14.11.2021
Eigo Kaljurand | Belgia ja Eesti mänguõhtu võitjad ja kaotajad
13.11.2021
Eigo Kaljurand | Belgia ja Eesti vutilahingu 7 võtmeküsimust