Jalgpall

NÄGU MUUTNUD „KOLMAS POOLAEG“ | Kas jooksutossud või maailmameistrid keskkaitses oleks Eesti koondisele Belgia vastu midagi juurde andnud? (1)

Rasmus Voolaid, 16. november 2021 11:20

Foto: John Thys / AFP / Scanpix

Õhtulehe jalgpallisaade „Kolmas poolaeg“ naaseb pikalt pausilt ja proovib anda enda brändile uue näo. Eesmärk on edaspidi eetrisse jõuda iganädalaselt ja arutleda ekspertidega Eesti jalgpalli päevakajalisematel teemadel. Kuivõrd käimas on koondisepaus, siis oli seekord fookus Eesti rahvuskoondisel.

Belgia – Eesti kohtumist analüüsisid ühise laua taga saatejuht Rasmus Voolaid, jalgpallitreener Marko Pärnpuu ning FCI Levadia ääremängija Frank Liivak.

Eesti 1 : 3 kaotusega lõppenud mängus olid kaks väga eriilmelist poolaega. Avapoolaeg oli hirmus ning eestlastel oleks kasulikum olnud jalgpallisaabaste asemel kanda jooksutosse. Ilmselt poleks suurt kasu olnud ka sellest, kui keskkaitses oleks olnud praeguste koondislaste asemel maailmameistrid, sest probleemid peitusid mujal.

Nagu ikka, siis kippusid jutud teemast natuke kaugemale liikuma ja nii saime teada, kuidas kogenud Pepe Reina Liivaku suguse noore naga omal ajal Napoli trennis paika pani. Lisaks peatusid osalejad pikemalt Eesti koondise ründajate, Matvei Igoneni, Vladislav Kreida ja Markus Poomi personaalküsimuste juures.

Head kuulamist!

Samal teemal

14.10.2021
Eesti võrku iluvärava kõmmutanud Carrasco: tavaliselt kasutan vasakut jalga bussi astumiseks
14.10.2021
Eigo Kaljurand | Belgia ja Eesti mänguõhtu võitjad ja kaotajad
14.10.2021
Teisel poolajal ärganud Eesti võitles, kuid jäi Belgiale kindlalt alla. Häberli Sappineni pingile jätmisest: ta on viimasel ajal palju mänginud