Rakvere Tarvas (sinises).

19. november 2021, 22:13

Tarvas sai Läti klubilt kindla kaotuse

Rakvere Tarvas jäi Eesti-Läti korvpalliliigas koduväljakul BK Ogrele alla tulemusega 57 : 72.

Võõrustajad kaotasid avaveerandi 10 : 15 ja olid esimese poolaja järel taga 25 : 36. Viimase 20 minutiga vahet vähendada ei suudetud, hoopis külalistiim suurendas edu veelgi.

Võitjate resultatiivseim oli väljakult 11 viskest kaheksa tabanud Rihards Zebergs, kelle arvele jäi 20 punkti. Kümnest viskest üheksa tabanud Kristaps Dargais lisas 18 silma. Tarva meestest jõudis ainsana kahekohalise arvu punktideni Aleksa Nikolic, kellele läks kirja 15 silma ja kuus lauapalli.

Kaheksast mängust viis võitnud Ogre on turniiritabelis kuues, Tarvas on ühe võidu ja kaheksa kaotusega viimane.

Täna selgus ka, et Eesti-Läti korvpalliliigat korraldatakse veel vähemalt järgmisel kolmel aastal.