FCI Levadia.

21. november 2021, 19:34

Levadia sai Paide üle napi võidu ning kindlustas liidrikohta (1)

FCI Levadia alistas Eesti jalgpalli meistriliigas Sportland arenal tulemusega 1 : 0 Paide linnameeskonna.

Ainsa värava lõi Bogdan Vaštšuk, kes sai seitsmendal minutil Zakaria Beglarišvililt läbisöödu ning saatis palli alumisse nurka. Ülejäänud kohtumise vältel üritavamaks pooleks olnud Paidel oli häid šansse viigistamiseks, ent Levadia pidas mängu lõpuni vastu.

Liiga viimaste lahingus alistas tabeli punane latern Pärnu Vaprus võõrsil tulemusega 3 : 2 eelviimasel kohal asuva Tartu Tammeka. Võiduvärava lõi Anton Krutogolov kolm minutit enne normaalaja lõppu.

Levadial on tabeliliidrina koos 74 punkti, hooaja lõpuni jääb kolm mängu. Tiitlikaitsja Flora on 70 silmaga teine. Kaks esimest mängivad omavahel veel kaks korda: 1. ja 5. detsembril. Enne seda kohtub valitsev meister kodus Paidega ning Levadia sõidab külla Narva Transile.