PR-PROHMAKAS: Thomas Bachi videokõne Peng Shuaiga sai laialdase kriitika osaliseks.Foto: Greg Martin / ROK
Viljar Voog 22. november 2021 21:24

Kas Hiina suurima #MeToo skandaali keskmesse sattunud tennisetähe Peng Shuaiga on ikka kõik korras? Muidugi, väidavad Hiina võimud. Tundub küll, arvab rahvusvaheline olümpiakomitee (ROK). Väga kahtlane, on aga naiste tennise katuseorganisatsiooni WTA seisukoht.

Skandaal sai alguse 2. novembril, kui endine paarismängu maailma esireket Peng (35) paljastas sotsiaalmeedias, et tal oli üle kümne aasta tagasi suhe toonase kohaliku taseme parteibossi Zhang Gaoliga (75), mis lõppes, kui mees kolis Pekingisse ja sai hiljem Hiina kommunistliku partei asejuhiks. Kolm aastat tagasi, pärast pensionile minekut, meelitas Zhang ka Pengi pealinna ning koos abikaasaga keelitas sportlast endaga seksima. Hirmununa leppis Peng olukorraga ja nõnda algas mitu aastat kestnud vastumeelne afäär.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

Järjekordne Hiina vastane 23. november 2021 09:20
propagandasõda ,,ühtse lääne poolt''. Kõik saab selgeks Josep Borrelli intervjuust, kes ütles, et ainult USA-l ja EL-l on õigus kehtestada maailmas kehtivaid õigusi ja norme, teistel mitte! Ja nii toimubki valede levitamine Venemaa agressiivsusest, kuigi läänekoalitsioon teeb seda! Igal sammul valed !

SISUTURUNDUS