Jalgpall

Flora hirmus lõpuspurt: viis mängu 15 päevaga. Kallaste: „Kui mina vanema mängijana näen kedagi, kes läheb sinna viilima, siis vaatame pärast edasi, poisid.“ 

Viljar Voog, 24. november 2021 14:50

„Üks mäng korraga, võtame ära ja siis vaatame edasi,“ võttis Ken Kallaste (pildil kõige vasakpoolne) Flora lähinädalad kokku.

Foto: Stanislav Moshkov

Neljapäeval peavad FC Flora vutimehed oma viimase kodumängu UEFA konverentsiliigas: Belgradi Partizani võõrustatakse paduvihmas ja paari plusskraadi juures. Sellega aga alles florakate kannatused algavad, sest järgneva kahe nädalaga tuleb joon alla tõmmata nii kodusele kui ka ilmselt eurohooajale*.

*Et alagrupist edasi pääseda, tuleb võita mõlemad alles jäänud mängud ja loota, et Partizan kaotab kodustaadionil Anorthosisele.

Pühapäeval kohtub Flora koduliigas Paide Linnameeskonnaga ja vajab Eesti meistritiitli võimaluse elus hoidmiseks võitu (kui Levadia ei koperda just võõrsil Narva Transi otsa). Järgnevad kaks lahingut Levadiaga, kus samuti lasub Floral võidukohustus. Ja siis juba sõidetakse viimaseks eurokohtumiseks Genti.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.10.2021
Jalgpallifänn urineeris Norras fotograafi peale, Eesti piltnikutel on halvad kogemused õlle ja pürotehnikaga
21.10.2021
Levadia sai Paide üle napi võidu ning kindlustas liidrikohta
20.10.2021
Flora seljatas pehmelt antud 11 meetri karistuslöögi abil Legioni. Puri: see polnud penalti