Jalgpall

„KOLMAS POOLAEG“ | End terveks eluks Florale pühendanud Pelle Pohlak: loodetavasti ei tule 15 aasta jooksul klubisse ühtegi välismängijat (2)

Rasmus Voolaid, 14. detsember 2021 16:07

Pelle Pohlak.

Foto: Stanislav Moshkov

Selle aastaga sai Eestis läbi FC Flora valitsemisajastu, kuna kolmest kodumaal välja jagatud tiitlist on kaks suuremat jõudnud FCI Levadia valdusesse. „Kolmas poolaeg“ kutsus seekord laua taha Flora presidendi Pelle Pohlaku. Saadet juhtis Rasmus Voolaid

Pohlak rääkis, et vaatamata euroedule mõjus meistritiitlist ilma jäämine klubile väga valusalt. Ta avaldas, et kahe hooaja vahel lahkub meeskonnast kaks-kolm mängijat ning Rauno Sappineni välismaale siirdumine peaks olema üsna tõenäoline. Vastuse sai ka küsimus, kas Sappineni tuleb asendama Premium liiga parim väravakütt Henri Anier.

Pohlak rääkis lähemalt ka endast kui Flora presidendist ning ta usub, et sel positsioonil näeb teda sisuliselt terve elu. Viis aastat tagasi ametit alustades tegi ta palju vigu ning välja vahetus pea kogu kontori koosseis. Kui esmalt võeti teda kui Aivar Pohlaku poega, siis tänaseks päevaks on ta välja võidelnud positsiooni olla Pelle Pohlak. Kuivõrd Flora suhtub noortetöösse aina tõsisemalt, siis avaldas Pohlak ühtlasi lootust, et enam klubis välismängijate abi kasutama ei pea.

Kõigest sellest, Florat tänavu raputanud skandaalidest ja paljust muust lähemalt Õhtulehe taskuhäälingus „Kolmas poolaeg“. Head kuulamist!

Samal teemal

08.12.2021
Levadia meistriks tüürinud Vladimir Vassiljev: sel aastal polnud meeskonnas rahvuslikke klanne
07.12.2021
„KOLMAS POOLAEG“ | Levadia meistriretseptis olid jalgpallioskused teisejärgulised
30.11.2021
„KOLMAS POOLAEG“ | Miks lahkub Vapruse peatreener jalgpallist? Kuidas võttis Paide riietusruum vastu Zahovaiko vallandamise?
23.11.2021
„KOLMAS POOLAEG“ | Vallandatud treener räägib suu puhtaks: „See tuli ikka üllatusena.“