Anett Kontaveit.

15. detsember 2021, 23:05

KAHJU! Vapralt võidelnud Kontaveit kaotas kolmes setis Prantsusmaa esinumbrile (6)

Anett Kontaveit (WTA 7.) kaotas Caenis toimuva näidisturniiri finaalis tulemusega 5 : 7, 7 : 6 (7), 2 : 6 prantslannale Alize Cornet'le (WTA 60.).

Avasett kulges tasavägiselt seisuni 5 : 5. Viimases kahes geimis oli parem Prantsusmaa esireket, seejuures setivõidu tõi talle lõpuks eestlanna topeltviga.

Teises setis pääses Kontaveit 4 : 1 juhtima, ent Cornet võitis seejärel neli järjestikust geimi. Kiires lõppmängus oli Eesti esireket 2 : 5 taga, ent suutis raskest olukorrast välja tulla, seti võita ja mänguseisu viigistada.

Kolmandas setis ei jätnud prantslanna kodupubliku ees vastasele enam suurt võimalust, võites selle 6 : 2.