Gareth Bale on üks mitmest Reali nakatunud mängijast.

Foto: Javier Barbancho / Reuters / Scanpix
Rasmus Voolaid 16. detsember 2021 19:07

Neljapäev on toonud Inglismaa jalgpalli koroonarindelt taas hulga halbu uudiseid – ära on jäetud kaks kohtumist ning mitu mängu küll toimuvad, aga räsitud võistkondadega. Samas on saanud raskelt pihta ka mitmed teised Euroopa tipud.

Kolmapäeva õhtul pidi Premier League’is toimuma neli matši, aga avavile said vaid kolm. Edasi tuli lükata Burnley ja Watfordi duell. Sama saatus tabab tänast Leicesteri ja Tottenhami kohtumist ning juba anti teada, et laupäeval ei õnnestu pidada Manchester Unitedi ja Brightoni mängu. Kokku on seega nädala jooksul edasi lükatud lausa neli viis matši.

Aga kui seni on enim juttu olnud Inglismaast, siis vaikselt hakkab koroona kätte saama ka teisi tippliigasid. Näiteks andis Real Madrid teada, et lisaks varasemalt nakatunud Luka Modricile ja Marcelole on jäädud ilma ka Gareth Bale’ist, Marco Asensiost, Rodrygost ja Andri Luninist. Samuti on koroonaga pihta saanud peatreener Carlo Ancelotti poeg Davide, kes on meeskonna abitreener. Viisikut ootab ees kohustuslik 14päevane isolatsioon.

Vana aasta sees ootavad Reali veel mängud Cadizi ja Athletic Bilbaoga. Praeguse seisuga neid veel edasi lükatud.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

16. detsember 2021 21:26
Rapib kohe või? Palju siis surnuid juba nende jalgpallurite seas on?
Growing Report 17. detsember 2021 08:15
https://goodsciencing.com/covid/71-athletes-suffer-cardiac-arrest-26-die-after-covid-shot/

SISUTURUNDUS