ILMA ENAM EI OSKAKS! Kelly Sildaru ja veidi rohkem kui pooleteise aasta vanune haskipreili Kira jalutavad sageli Mustamäe-Nõmme metsarajal ja kuigi on päevi, kui võib-olla üldse ei viitsiks koeraga õue minna, on Kira Kelly sõnul nii täieõiguslik pereliige, et ilma temata ei oskakski enam olla.Foto: Stanislav Moškov
Kadi Parts 22. detsember 2021 20:40

Olümpialootuse Kelly Sildaru jaoks on talv tihe aeg – millal muidu freestyle-suusataja võistleb ja vormi timmib. Vahepeal tuleb siiski mäenõlvadelt käia kodus akusid laadimas: Kelly jõudis alles eelmise nädala lõpus tagasi USAst mainekalt Dew Tourilt, kus võitis tänavasõidu ja mahtus poodiumile ka rennis, ning juba järgmisel hommikul nägi teda metsaradadel seiklemas, kaaslaseks vahva neljajalgne sõbranna Kira.

Õhtuleht trehvab Kellyga Mustamäe-Nõmme matkarajal, kuhu justkui tellimise peale saabub jalutuskäigu ajaks ka lumesadu, milles koerad mõnusasti püherdavad. Veidi rohkem kui pooleteise aasta vanune haskitüdruk Kira siiski päris vabadust nautida ei saa, sest perenaine ei tihka teda valla lasta.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon