Maik-Kalev Kotsar (nr 11) tegi eile eurosarjas hea partii.

Mart Treial 23. detsember 2021 08:21

Eile 25. sünnipäeva tähistanud Maik-Kalev Kotsar tegi õhtul väärt partii korvpallisaalis ja aitas Hamburg Towersil võita EuroCupi alagrupiturniiri raames võõrsil Trento Dolomiti Energia meeskonda tulemusega 99 : 90.

Kusjuures Trento alustas viimast veerandit 70 : 66 eduseisus, kuid Towers tegi väga tugeva lõpu ja pööras matši enda kasuks. Kotsar viskas viimasel veerandil, enne kui ta viie veaga pingile maandus, kuus ja kokku 15 punkti (kahesed 5/7, vabavisked 5/7).

Lisaks hankis ta ligi 27 mänguminuti jooksul 11 lauapalli (neist 7 rünnakul), andis 5 korvisöötu, tegi 4 vaheltlõiget ja 2 pallikaotust.

Üleplatsimees oli Towersi tagamängija Caleb Homesley 27 punktiga.

Towersi peatreener Pedro Calles: „Mulle väga meeldis mu mängijate mentaliteet ja suhtumine. Võõrsil pole kunagi lihtne võita. Aga meie kaitse peab paranema, lubasime taas vastastel visata 90 punkti. Me ei suutnud ka piisavalt hästi vigadest hoiduda, seega käisid Trento mehed liiga tihti vabaviskejoonel.“

Towersil on nüüd kolm võitu ja viis kaotust, mis annab A-alagrupis kaheksanda koha. Trento on ühe võiduga viimane ehk kümnes.