Foto: Michael Owens / AFP / Scanpix
Ohtuleht.ee 27. detsember 2021 18:32

Endine profipoksi maailmameister Floyd Mayweather pole kunagi teinud saladust tõsiasjast, et talle meeldib raha ja luksuslik elustiil. Vastupidi! Ta proovib sellega igal võimalusel just silma paista.

Ainuüksi Conor McGregoriga poksimise eest teenis Mayweather üle 300 miljoni dollari ehk tal on millega priisata. 2020. aasta suvel näitas ta Instagramis kaht kohvrit, milles oli 41 kella. Koguväärtust oli neil kohvritel üle 40 miljoni dollari.

„Kui ma lähen 30 päevaks puhkama, siis ma võtan kaasa 30 kella. Aga teate, mis? Kui ma lisan sellele 10 päeva, siis ma võtan ka 10 kella rohkem! Ja kui ma tahan võtta välja ainult ühe ja selle õige kella, siis ma võtan 18 miljonit dollarit maksva!”

Aasta hiljem on Mayweatheri meelisajanäitajaks nähtavasti endiselt Jacob & Co „Billionaire”. Kella sihverplaat on kaetud 260karaadiste smaragdlõikega teemantidega ning seda müüakse 18karaadises valgest kullast ümbrises. Selle rihm on aga kaetud kolmekaraadiste teemantidega.

Seekord kirjutas ta Instagrami postituse alla, et kuna ta jõudis tippu nii, et tal oli kõigest suva, siis miks teda nüüd teiste arvamus huvitama peaks. Seda küll temale endale omaselt ehk märksa reljeefsemalt.