Katrina Lehis võitles oma perekonda tänades pisaratega.

Foto: Erki Pärnaku
Viljar Voog | Video: Erki Pärnaku 30. detsember 2021 08:00

Eesti aasta naissportlase hääletusel pidasid maha vinge duelli Katrina Lehis ja Anett Kontaveit. Rahvas eelistas tennisisti, kuid alaliitude ja ajakirjanike häälte toel kuulub Kristjani kuju siiski Tokyo naiskondlikule olümpiavõitjale ja individuaalsele pronksile Lehisele.

„See on väga tore, et minu poolt hääletati. Isegi kui rahvas valis Anetti, ma mõistan. Selle Kristjani ümber käib ka natukene sporti. Ma ise olen jäänud ühe korra teiseks ja ma usun, et ta pole väga pettunud, sest meie põhilised lahingud käivad ikkagi radadel, väljakutel ja mattidel,“ sõnas Lehis, et kõik aasta parimate nimekirja pääsenud sportlased, ka kolmanda koha saanud maadleja Epp Mäe, on tänavu teinud suurepäraseid tulemusi. „Ma arvan, et nad on ka ise väga uhked oma saavutuste üle. Järgmine aasta on väga paljulubav.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Epic 30. detsember 2021 11:58
Suht mage on hakata lava peal töinama ja kõnega puterdama.Pea oma lühike tänukõne ära,kobi lavalt ära ja kogu lugu.Aga näe ei saada hakkama.
Kena daam, aga 30. detsember 2021 12:15
"õhtujuhtimisega" hakkama ei saanud!
Oli jah veidi imelik 30. detsember 2021 15:12
vaadata, et seisab ja seisab ja nutab. Miks ta arvas, et võtab endale nii palju aega laval ja et kõik nagu tahavad seda töinamist vaadata. Teised pidasid normaalse ajaga oma tänukõned ära. Väga piinlik.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS