Kõmu

VALLATU FOTO | Kas tõesti paneb koroonavaktsiin rinnad paisuma?! Austraalia poksiäss usub, et just nii see on! (7)

ohtuleht.ee, 5. jaanuar 2022 17:31

Ebanie Bridges, poksija.

Foto: Instagram / @ebanie_bridges

Austraalia naispoksija Ebanie Bridges postitas sotsiaalmeediasse vallatu pildi, millega vihjab, et kuulujuttudel, nagu oleks Pfizeri koroonavaktsiini üheks kõrvaltoimeks suurenenud rinnad, võib täitsa tõepõhi taga olla.

Esmalt laadis Bridges Twitterisse lihtsalt lähivaate oma lopsakast ülakehast (klikkigu pildile, kes julgeb), juures kiri „Kuradi Pfizer“, kaks emotikoni ja teemaviide IYKYK ehk „kes teab, see teab“.

Ning tõepoolest, kui üks poksija fänn viitas eelmise aasta juulis Austraalia meedias avaldatud artiklile pealkirjaga „Naised väidavad, et nende tissid lähevad Pfizeri süsti järel suuremaks“, tegi 35aastane Bridges uue postituse:

„Ma tõesti ei valeta! Tunnen, et mu tissid on viimasel ajal tohutud... See peab olema süstist, nüüd hakkan asjast aru saama.“

Tõsi ta on, et mõned naised on tõepoolest teatanud rindade suurenemisest USAs asuva farmaatsiahiiu vaktsiini kõrvalmõjuna. Samas on meditsiinitöötajad selgitanud, et see pole vaktsiini kõrvalmõju, vaid pärast süsti tekkida võiva rindade piirkonna ajutise lümfisõlmede turse tagajärg.

„Ma ei usu, et Pfizer nii võimas on,“ naljatas ka üks poksijatari fänn kommentaarides, millele Bridges vastas naerva emotikoniga.

Samal teemal

06.01.2022
MEES, KES KÕNNIB OMAPÄI! Umbluu-usku Djokovic peab Austraaliast lahkuma