TOETUS: Djokovici fänn tema ajutiseks koduks oleva hotelli ees.Foto: AFP/SCANPIX
Viljar Voog 6. jaanuar 2022 21:16

Novak Djokovici hõige sotsiaalmeedias, et ta on saanud Austraalia lahtistel osalemiseks eriloa ja võib seega järgmistel nädalatel keskenduda tennise mängimisele, osutus ennatlikuks. Nimelt tühistasid Austraalia võimud serblase viisa ja maailma esireket viibib hetkel Melbourne’i hotellis luku taga, kuni advokaadid tema nimel lahinguid peavad.

Djokovici mure peitub selles, et ta pole koroona vastu vaktsineeritud. Selliseid inimesi lastakse aga Austraaliasse sisse vaid erandjuhtudel. Esialgu näis, et tenniseilma superstaaril veab – Djokovic põdes väidetavalt viimase kuue kuu jooksul koroonat kaks korda ja see lubaks tal maakera kuklapoolele vaktsineerimata saabuda.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (2)

e. 7. jaanuar 2022 11:21
Meil rääkis Ossinovski rahvusriigist kui düstoopiast. Aga kuidas nimetada riike, kus ahistatakse terveid inimesi nagu toda Serbia tennisisti? Meenub kunstmuinasjutt ühesilmsete ühiskonnast, kus kahe silmaga (ehk veel tervet) inimest kohates torgati sel 'liigne' silm kindluse mõttes peast välja. Nii et kui sul pole veel ohtlikku ogavalku veres, me süstime selle sinna (teatavasti on ogavalk nii covid-viiruse kui vaktsiini veresooni kahjustava toime ühisosa)!
See ongi poliitiline 7. jaanuar 2022 10:14
tagakiusamine, sest Serbia saab hästi läbi Venemaaga ja kõike, mis Venemaaga seotud, tuleb ju USA liitlaste poolt torpedeerida. Tahtlik kius, ei muud!

SISUTURUNDUS