Jalgpall

Chelseas pahandusse sattunud Lukaku võib liituda PSGga 

Toimetas Mihkel Talivee, 10. jaanuar 2022 19:12

Romelu Lukaku.

Foto: Reuters/Scanpix

Hiljuti tunnistas jalgpallistaar Romelu Lukaku intervjuus Itaalia meediale, et ta pole eluga Londoni Chelseas rahul. Seepeale otsustas peatreener Thomas Tuchel belglase järgmise mängu koosseisust välja jätta. Kataloonia ajalehe El Nacionali andmetel püüab nüüd olukorda ära kasutada Pariisi Saint-Germain, kes on valmis ründaja eest maksma ligi 90 miljonit eurot.

Eelmisel suvel oli Chelsea maksnud Milano Interile Lukaku eest 115 miljonit eurot – see on klubi rekordost. Ent Belgia koondislane pole mänginud vastavalt ootustele. Ta on 20 mänguga löönud vaid kaheksa väravat. Seetõttu on Londoni klubi hakanud mõtlema mängija müümisele.

El Nacionali teatel näevad nad asendajat 21aastases Dortmundi Borussia staaris Erling Haalandis.

Kuigi Lukaku pole varjanud, et ta sooviks naasta Itaaliasse, siis saaks sellele takistuseks kopsakas üleminekutasu ja palganumber. Seega on PSG üks väheseid klubisid, kes oleks valmis teda soetama.

Väidetavalt oleks Pariisi klubi Lukakust huvitatud. Kuigi nende meeskond kubiseb staaridest, võib Kylian Mbappe otsustada sealt suvel lahkuda – prantslase leping lõppeb juunis ja seni pole ta avaldanud soovi seda pikendada.

Samal teemal

04.01.2022
Viies jalgpalli suurliigas on võitja sisuliselt selge. Mis läks valesti?
03.01.2022
POLÜGLOTI SAAGA: kuidas suure suuga Lukaku mett mokale määrides end hoopis skandaali mässis
02.01.2022
PAHANDUS! Treenerit kritiseerinud Lukaku jäeti Chelsea koosseisust välja