Korvpall

Portaal: Sten Sokk on siirdumas välismaale (1)

Toimetas Eigo Kaljurand, 11. jaanuar 2022 09:22

Sten Sokk (palliga).

Foto: Tiina Kõrtsini

Portaali Eurobasket väitel siirdub korvpalliklubi TalTech/Optibet 32aastane mängujuht Sten Sokk Kreeka esiliiga võistkonda Messolonghi Charilaos Trikoupis.

Sokk mängis esmakordselt välismaal aastail 2012.-13., kui ta kandis Gruusia kõrgliiga klubi Tbilisi Olimpia vormi, järgmist hooaega alustas ta Rumeenia satsis Craiova Universitatea. 2015. aastal oli Eesti koondise mängujuht Venemaa esiliiga võistkonnas Moskva Dinamo ning hooajal 2018.-19. Kreeka tugevuselt teises liigas osalenud Thessaloníki Iraklises, kus ta 28 mängus viskas keskmiselt 8 punkti ja andis üle nelja korvisöödu.

Kui Soku lahkumine saab teoks, siis see oleks lühikese aja jooksul TalTechile teine kadu, sest möödunud nädalal lahkus nende parim punktitooja Mikk Jurkatamm Itaalia kõrgliiga klubisse Treviso.

Messolonghi Charilaos Trikoupis on tänavu Kreeka esiliigas võitnud viis ja kaotanud viis mängu, millega meeskond jääb tabeli teise poolde. Möödunud aastal hooajal oli sats kõrgliigas, kuid seal jäädi viie võidu ja 17 kaotusega viimaseks.

Samal teemal

09.01.2022
Itaaliasse siirduva Mikk Jurkatammeta mänginud TalTech alistas võõrsil Viimsi