Novak Djokovid veetis neli ööd immigratsioonihotellis luku taga, aga saab nüüd vabalt treenida ja Austraalia lahtisteks valmistuda.

Foto: Mark Baker / AP / Scanpix
Viljar Voog 12. jaanuar 2022 09:11

Novak Djokovic on immigratsioonivanglast vaba ja saab nüüd keskenduda järgmisel nädalal algavaks aasta esimeseks suureks slämmiks, Austraalia lahtisteks. Serblane tegi oma Instagrami kontol ka pika kirjaliku avalduse, et selgitada, miks ta rikkus koroonareegleid. Ta ei tahtnud lihtsalt kellelegi pettumust valmistada!

Kuigi maailma esireket Djokovic võitis kohtus Austraalia võime, kes soovisid vaktsineerimata tennisetähe viisa tühistada, pole tema hädad maakera kuklapoolel sugugi lõppenud. Teisipäeval selgus, et austraallased uurivad, kas tennisist on riiki sisenemiseks täidetud dokumentidel valetanud: seal oli kirjas, et Djokovic on viimase kahe nädala jooksul viibinud vaid kodus, kuid tema sotsiaalmeedia postitused paigutasid mehe nii Serbiasse kui ka Hispaaniasse.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

124 12. jaanuar 2022 12:40
välja saata ja kogu lugu! tennis pole mingi sport millest üldse peaks nii palju kirjutama. Sisulislt mingite FIE-ge eliitklubi. Kui aga kirjutada, siis kuidas doping on ka tennise osa. Kas ikka inimene on võimeline tipptulemusi näitama sisuliselt iga päev dopingut kasutamata? EI USU! Küsimus on lihtsalt selles, kes jääb vahele, aga kes mitte.
Saan austraallastest 12. jaanuar 2022 09:35
aru, serblane on valetanud, keerutab jätkuvalt ehk siis on mees ära teeninud kojusõidu..iseendale pole mõtet valetada! Reeglid on reeglid!

SISUTURUNDUS