Federico Valverde võiduvärava järel.

12. jaanuar 2022, 23:48

Väravaterohke El Clasico võitis lisaaja järel Real

Madridi Real alistas Hispaania superkarika poolfinaalis tulemusega 3 : 2 FC Barcelona.

Saudi-Araabias toimunud matšis läks pealinnaklubi kohtumist juhtima 24. minutil, kui Vinicius Jr pääses üks-ühele ja saatis palli tugeva löögiga väravasse. Barcelona viigistas pisut enne avapoolaja lõppu, kui pall jõudis tänu õnnele Luuk De Jongini, kellest põrkas see väravasse.

Reali viis 71. minutil uuesti ette Karim Benzema, kes kirja oma hooaja 23. tabamuse. Kaheksa minutit enne normaalaja lõppu ilutses tablool jälle viigiseis, täpne oli Ansu Fati. Barcelonal oli hea šanss ka võita, ent Ousmane Demele otsustas heast positsioonist mitte lüüa ning kaotas palli. Seega läks mäng lisaajale.

97. minutil lõi Reali võiduvärava suurepärase kontrarünnaku järel Federico Valverde.

Homme kohtuvad teises poolfinaalis Madridi Atletico ja tiitlikaitsja Bilbao Athletic. Finaal on kavas pühapäeval.

Inglismaa liigakarikas selgus esimene finalist. Londoni Chelsea alistas täna võõrsil tulemusega 1 : 0 Tottenham Hotspuri ning võitis kahe mängu kokkuvõttes skooriga 3 : 0. Teises poolfinaalis lähevad vastamisi Liverpool ja Londoni Arsenal. Esimene matš on kavas homme, teine 20. jaanuaril.