Talisport

Läti sai EMil pronksi, kukkunud Arlet Levandi 14. koha. Eestlane: olen õnnelik, aga mitte rahul, sest sõit pidanuks olema puhas 

Eigo Kaljurand, Tondiraba jäähall, 14. jaanuar 2022 22:07

Arlet Levandi

Foto: SIPA / Scanpix

Ehkki Arlet Levandi kukkus vabakavas esimesel kaskaadil, siis muu kava sooritas iluuisutaja puhtalt. Nii sai isiklikule tippmargile ligi 15 silmaga alla jäänud eestlane Tallinnas toimuval EMil meeste üksiksõidu koha 14. koha. „Ütlen välja, et olen õnnelik,“ tunnistas 16aastane noorsportlane. Vägev päev oli aga meie lõunanaabritel, sest Deniss Vasiljevs võitis pronksi!

Arleti treenerist ema Anna kiitis poega. „Võitlev artist, täielik etendus. Kukkuda esimesel hüppel ja pärast sellist emotsiooni pakkuda – mul endalgi oli kananahk ihul. Esimene kord oma publiku ees ja sellise emotsionaalse pinge peal teha, väga hea! Tean, millest räägin ning mida tähendab, kui publik unistab ja plaksutab: Arlet, davai! Täna olen eriti rahul. Ehkki ta ühel elemendil kukkus, siis muidu oli sõit vabam, keskendunud ja täis sügavaid emotsioone,“ ütles juhendaja võistluse järel.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.01.2022
Kodupubliku ees korraliku EM-stardi teinud Arlet Levandi: ema ütles, et mine tegema läbi seinte ja julgelt. Sain seintest läbi!