Kevin Uspenski (sinises trikoos) maadlemas Eesti juunioride meistrivõistlustel koduse konkurendi Richard Karelsoniga.

Maadlus
17. jaanuar 2022, 14:57

Eesti maadluse tulevikulootus võidutses Soomes

18aastane Kreeka-Rooma maadleja Kevin Uspenski võitis esimese rahvusvahelise maadlusliidu (UWW) turniiri täiskasvanute seas.

Möödunud laupäeval Soomes Kouvolas toimunud Herman Kare turniiril võitis Uspenski kehakaalus -97 kg alagrupis selle aasta Leedu meistri Martynas Nemseviciuse punktidega 4 : 3 ning Taani meistri Mathias Baki 5 : 4. Poolfinaalis kohtus meie tulevikulootus soomlase Antti Haanpääga, kelle alistas seljaga ning punktidega 9 : 5. Finaalis oleks Uspenksi uuesti pidanud kohtuma Bakiga, aga konkurent talle vastu ei tulnud.

Edvin Kin sai pronksi kehakaalus -77 kg, Raido Liitmäe hõbeda ja Andreas Välis pronksi kehakaalus -87 kg ning Artur Vititin hõbeda raskekaalus.