Anett Kontaveit Austraalia lahtiste avaringis.

Foto: Asanka Brendon Ratnayake / Reuters / Scanpix
Viljar Voog 19. jaanuar 2022 08:33

Neljapäeval astuvad Melbourne’is taas väljakule Eesti kangeimad tennisenaised Anett Kontaveit (WTA 7.) ja Kaia Kanepi (WTA 115.). Kodusele tennisefännile on aga vähemalt meie esireketi mäng pigem kolmapäeva pikendus – matš algab Eesti aja järgi kell kaks öösel.

Avamatšis Katerina Siniakova (WTA 48.) 6 : 2, 6 : 3 alistanud Kontaveit kohtub teises ringis 19aastase taanlanna Clara Tausoniga (WTA 39.). Varem tennisistid omavahel tenniseväljakutel trehvanud pole. Matš on kavas Austraalia lahtiste suurusel teise areeni ehk Margaret Court Arena päeva esimese mänguna ja algab Eesti aja järgi vastu neljapäeva kell kaks öösel.

Kontaveit-Tauson lahingu võitja kohtub kolmandas ringis kas horvaatlanna Ana Konjuhi (WTA 58.) või ameeriklanna Danielle Rose Collinsiga (WTA 30.).

Kanepi, kes sai esimeses ringis 6 : 4, 6 : 3 jagu endisest maailma esireketist ja kunagisest Austraalia lahtiste tšempionist Angelique Kerberist (WTA 20.) mängib neljapäeval ühel väiksemal väljakul, täpsemalt seitsmendal. Tema ja Marie Bouzková (WTA 86.) kohtumine on kavas päeva kolmanda matšina, mis võiks tähendada algusaega Eesti vaatest kuskil kella seitsme paiku hommikul.

Kanepi ja Bouzková on varasemalt kohtunud kahel korral, saldo on viigis. Võitjat ootab kolmandas ringis kas suurele slämmile priipääsme saanud kohalik tennisist Maddison Inglis (WTA 133.) või läbi kvalifikatsiooni end põhiturniirile murdnud ameeriklanna Hailey Baptiste (WTA 165.).

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

19. jaanuar 2022 14:03
Sky Sports Action Live Stream- ; freestreams-live1.com ; Tennis Live Stream I Jokerlivestream.xyz ; Kui on mingi reklaamiblokk ja viirusetõrje olemas, on hea vaadata. Ja muidugi Eurospordi mitmed võimalused.
19. jaanuar 2022 14:07
Tennisele lisaks näeb väga palju sporti neilt portaalidelt, sh. ralli ja f1.
mro 19. jaanuar 2022 13:47
Eurosport ilmselt näitab,sest ikkagi peaväljak.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS