Nicholas Kyrgios.

Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA
Toimetas Kadi Parts 22. jaanuar 2022 08:56

Austraalia tennisist Nicholas Kyrgios väitis oma Twitteri kontol, et pärast meeste paarismängu viimast võitu läks tal ütlemiseks vastaste ühe treeneriga, kes olevat lubanud Kyrgiosele füüsiliselt kallale minna.

Aasta esimesel Suure Slämmi turniiril oli meeste paarismängu favoriidiks horvaatide duo Nikola Mektic - Mate Pavic. Esimesena asetatud paar pidi aga juba teises ringis pillid kokku pakkima, sest nad kaotasid Austraaliat esindavatele Nicholas Kyrgiosele ja Thanasis Kokkinakisele 6:7(10), 3:6. Paraku ei jäetud aga kõiki pingeid ja pettumust palliplatsile, sest Kyrgiose sõnul oli üks vastaste treenerite tiimi liige riietusruumis ähvardanud talle peksa anda.

Endine mängija ja praegune spordikommentaator Sam Groth heitis samuti omalt poolt juhtunule valgust, kui rääkis ühele kohalikule Austraalia telekanalile, et sai intsidendi ajal operatiivselt toimuvast infot. „Thanasi saatis mulle samal ajal sõnumi ja ütles, et Nickiga tuldi riietusruumis vestlema,“ kirjeldas Groth.

„Ilmselgelt ei oldud rahul sellega, et maailma esipaar ning esimese asetusega mehed langesid Thanasi ja Nicki vastu konkurentsist. Arvan, et on natuke memmekas käitumine viia sellised asjad palliplatsilt riietusruumi ja seda isegi mitte mängija, vaid nende treenerite tiimi liikme poolt,“ lisas Groth.

Paarismängu kolmandas ringis kohtuvad kodupubliku lemmikud Kyrgios ja Kokkinakis uruguailase Ariel Behari ja Ecuadori mehe Gonzalo Escobariga.