Henri Drell.

Toimetas Kaspar Koort 23. jaanuar 2022 08:47

Eesti korvpallikoondislane Henri Drell pidas teise mängu NBA tütarsarjas G-liigas. Kui Maine Celticsi vastu jäid noormehel punktid viskamata, siis matšis Capital City Go-Go'ga sai see viga parandatud.

Celticsi vastu sai Drell mänguaega viis minutit, kuid Washington Wizardsi farmmeeskonna vastu lubasid treenerid ta platsile juba kümneks minutiks. Selle ajaga viskas 21aastane eestlane neli punkti, hankis ühe lapauapalli, andis ühe resultatatiivse söödu ja tegi ühe vaheltlõike. Samuti kogunes tema saldosse üks pallikaotus ja viis isiklikku viga.

Paraku ei piisanud Drelli ja tema meeskonnakaaslaste ponnistustest võiduks ning tulemusega 111 : 108 võttis oma ikkagi kodusaalis mänginud Go-Go, kes hoiab viie võidu ja kahe kaotusega idakonverentsis kolmandat kohta. Bulls on võitnud kaks ja kaotanud viis mängu, millega ollakse idakonverentsis 15 meeskonna konkurentsis 12. kohal. 25. jaanuaril läheb Bull oma järgmises mängus taas võõrsil vastamisi Go-Go'ga.

Mängu tipphetked (Drell toimetab platsil numbriga 0 ning on mitmel korral kaadris kaitseolukordades. Algusega 4:45 saab näha aga tema G-liiga karjääri esimest resultatiivset söötu)