Kaia Kanepi oma karjääri seistmendas suure slämmi veerandfinaalis - seekord poolatar Iga Swiateki vastu. Tulemus oli kahjuks sarnane eelmise kuue korraga.

26. jaanuar 2022, 07:17

MEELETU LAHING! Vapralt võidelnud Kaia Kanepi jäi taas veerandfinaali pidama. Swiatek: „Ta mängis lihtsalt nii hästi.“ (2)

Kaia Kanepi näitas Austraalia lahtistel kaheksa parema seas poolatar Iga Swiateki vastu uhket võitlusvaimu, kuid kahjuks lõppes ka tema tennisekarjääri seitsmes suure slämmi veerandfinaal täpselt samamoodi kui esimesed kuus, kaotusega. Swiateki võidunumbrid olid kolmetunnise lahingu lõpuks 4 : 6, 7 : 6 (7 : 2), 6 : 3.

Kuigi Rod Laveri nimelisel Austraalia lahtiste peaareenil kohtusid omavahel WTA edetabeli järgi maailma üheksas ja 115 tennisist, siis väljakul rullus lahti kahe võrdse vastasseis. Lõpuks said otsustavaks pisiasjad: kahjuks kaalusid põrgukuumuses eksima hakanud Kanepi lihtvead (62 vastase 50 vastu) üles Swiateki serviprohmakad (12 topeltviga).