LeBron James.

6. veebruar 2022, 09:16

VIDEO | Vigastuspausilt naasnud James tegi supermängu, Lakers sai raske võidu

Korvpalliliigas NBA sai tunamullune tšempion Los Angeles Lakers raske võidu, alistades koduväljakul lisaaja järel tulemusega 122 : 115 New York Knicksi.

Kodumeeskond jäi avaveerandi lõpuks 29 : 42 kaotusseisu, poolajapausile mindi seisul 56 : 71. Korraks oli New Yorgi edu 21 punkti. Kolmanda veerandaja võitis Lakers aga 31 : 13 ning pääses enne viimast 12minutilist perioodi 87 : 84 juhtima. Viimastel minutitel olid ees võõrustajad, kuid RJ Barretti täpne kaugvise viigistas 8,7 sekundit enne lõppu mänguseisu. Normaalaja viimane rünnak jäi Lakersile, paraku eksis äsja põlvevigastusest paranenud LeBron James kaugviskel.

Lisaajal oli selgelt parem Los Angelese klubi, kes jättis seal pingile Russell Westbrooki. See võideti 11 : 4.

Võitjatele tõid nii James kui ka Malik Monk 29 silma. 37aastane James lisas ka 13 lauapalli ja kümme tulemuslikku söötu, tegu oli tema karjääri 103. põhihooaja kolmikduubliga. Anthony Davis sai kirja 28 punkti, 17 lauapalli ja neli kulpi, Westbrook piirdus ainult viie silmaga. New Yorgi parim skooritegija oli Barrett 36 punkti ja kaheksa lauapalliga, Julius Randle kogus 32 silma, 16 lauapalli ja seitse korvisöötu.

Lakers on 26 võidu ja 28 kaotusega läänekonverentsis üheksandal kohal ehk play-in'i viival positsioonil. Washington Wizardsi 95 : 80 alistanud Phoenix Suns on liider, nad on võitnud 52 matšist 42. New York on idakonverentsis 12., neil on koos 24 võitu ja 29 võitu. Konverentsi esimene on Chicago Bulls 33 võidu ja 19 kaotusega.