13. veebruar 2022, 15:12

Kalev/Cramo oli Permis võidus kinni, aga kohutav lõpp tõi tabelisse järjekordse kaotuse

BC Kalev/Cramo oli võõrsil VTB liigas Permi Parma vastu võidus kinni, kuid kohutav lõpp tähendas järjekordset kaotust ja seda seisuga 74 : 78 (21 : 22, 19 : 19, 12 : 13, 22 : 24)..

Kohtumine oli algusest peale võrdsete meeskondade duell, aga viimasel veerandajal õnnestus Cramol väike vahe sisse saada. Kui minna oli kolm ja pool minutit, siis oli Kalev peal seisuga 70 : 64, ent siis hakkasid Eesti klubi mängijad eksima. Tehti ridamisi pallikaotuseid ning Parma lõpetas kohtumise 14 : 4 spurdiga.

Donovan Jackson viskas Cramo parimana 22 punkti ja sedapuhku ka väga hea tabavusega – kahesed 6 / 12, kolmesed 3 / 4. Silas Melson panustas 15, Ojars Šilins 12 ning Kristjan Kitsing 10 punktiga. Võitjate parimad olid Adas Juskevicius 16, Mareks Mejeris 14 ja Jeremiah Hill 13 punktiga.

Kalevile on nüüd VTB liigas võitnud 13 matšist kolm, mis annab tabelis üheksanda koha. Parma on kogunud seitse võitu ja neli kaotust, mis hoiab neid tabelis viiendal real.

Eile tuli Kaleviga seoses VTB liigast ka häid uudiseid, kui Kamari Murphy saab osaleda järgmisel nädalavahetusel peetava tähtede mängu pealtpanekuvõistlusel.