KUUS KANGET TREENERIGA! Kõik ratastoolikurlingu mängijad, kes Eestil võtta: (vasakult) Mait Mätas, Kätlin Riidebach, Lauri Murašov, Andrei Koitmäe, Ain Villau, Signe Falkenberg. Peatreener Chris Bowdeni otsusega jäi paralümpiaks koondisest välja Villau, kes on Pekingis kaasas abitreenerina.

Foto: Andres Mets
Viljar Voog, Peking 8. märts 2022 19:25

Chris Bowdenil (60) on elus vedanud. Koos abikaasa Linaga jäädi eduka investeerimiskarjääri pealt varakult „pensionile“ ja nüüd saavad nad oma päevi veeta, kuidas iganes soovivad. Kui Eesti kurlinguliidu juht Harri Lill koroonapiirangutest koju lukustatud Chrisile helistas ja küsis, kas ta tahaks meie kokku kuue (!) ratastoolikurlingu mängijaga paraolümpiale pürgida, otsustas too, et see on täpselt see, mida tahab!

„Ma olin jah kodus luku taga, aga arvan, et kui Harri oleks ükskõik millisel ajal helistanud ja küsinud, siis ka tavaoludes oleks ma selle pakkumise peale kohale lennanud,“ muheles Bowden. „Mul on selles vallas olnud õnne, et sain varakult pensionile minna, nii et mul on piisavalt aega. Ma mõtlesin, et teeme ära. Sain oma perelt õnnistuse ja edasine on olnud juba väga lahe kogemus.“

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon