Henri Drell.

15. märts 2022, 10:12

Drell pääses USAs esimest korda algviisikusse

Korvpallur Henri Drell pääses Eesti aja järgi läinud ööl esimest korda G-liiga mängus Windy City Bullsi algrivistusse, kuid meeskond kaotas võõrsil Lakeland Magicule 107 : 116.

Drell viibis platsil 22 minutit mänguajast ja viskas selle jooksul 6 punkti (kahesed 3/6, kolmesed 0/3). Lauapalle ta ei hankinud, kuid andis 3 korvisöötu, blokeeris ühe viske, tegi kolm viga ja ühe pallikaotuse.

Mänguskoor püsis väga tasavägine Bullsi poolt vaadates seisuni 101 : 103, kuid viimased kolm ja pool minutit kuulusid Magicule. Nad tegid poolteise minutiga 9 : 0 vahespurdi ja sellega oli asi otsustatud.

Drelli keskmised näitajad 22 G-liiga matši peale on 16,1 minutit, 5 punkti, 2,5 lauapalli, 1,1 vaheltlõiget, 1 korvisööt ja 0,8 blokeeringut.

Viis korda järjest tappa saanud Bullsil on tabelis 11 võitu ja 16 kaotust, mis annab idakonverentsis 11. koha. Magic on nende järel tabelis 12.