ANDESTAMATU! Pettunud Cristiano Ronaldo elas oma pettumuse välja 14aastase fänni peal.

10. aprill 2022, 16:57

VIDEO | „KAAK!“ Raevus Ronaldo ründas autistlikku last ja on politseiuurimise all (1)

Kuigi Inglismaa vutiliiga nädalavahetuse põhiuudiseks peaks saama Manchester City ja Liverpooli tiitlilahing, on praegu Udusel Albionil kõige kuumem teema hoopis teine kahe linna omavaheline madin: täpsemalt Cristiano Ronaldo käitumine pärast Manchester Unitedi 0 : 1 allajäämist Evertonile.

Üks 95 minutit tühja rabelenud mees oli Unitedi gigatäht Christiano Ronaldo, kes löönud tänavu Premier League’is 12 väravat, neist kaks penaltipunktilt. Viiekordne maailma parim jalgpallur oli Unitedi järjekordsest põrumisest selgelt endast väljas – ta sai kollase kaardi, kui 87. minutil palli ärritunult minema virutas – ja kahjuks oli kannatajaks üks noor Evertoni poolehoidja.

Kui kaitsjate poolt korralikult rapitud Ronaldo Goodison Parki murult minema lonkas, kogunesid mängijate tunneli ümber kümned innukad poolehoidjad, kes jäädvustasid Evertoni võitu ka oma nutiseadmetega. Ronaldole see ei istunud: