Levadia ja Kalju leppisid viiki.

13. aprill 2022, 21:45

Jalgpalli meistriliiga päeva esimestes kohtumistes võtsid Paide linnameeskond ja Narva Trans kindlad 5 : 0 võidud. Vooru maiuspala oli valitseva meistri FCI Levadia ja Nõmme Kalju madistamine, mis päädis võitlusliku 1 : 1 viigiga. Õhtuleht võtab matši kokku seitsme võtmeküsimuse abil.

Mis oli kohtumise võtmemoment? Ugge 41. minuti valesööt ja omavärav. Levadia keskkaitsja andis teise poolaja lõpuminuteil süütus olukorras valesöödu Alex Matthias Tamme jalale, kes sai jätkuolukorras kahel korral proovida ning lõpuks põrkus pall Ugge seljast omaväravasse. 0 : 1 kaotusseisu jäänud Levadia pidi seejärel liinid üles tõstma, millega nad sai mängu üle kontrolli ja teise poolaja alguses viigivärava. Kuid Levadia kaotusseisu jäämine kindlustas, et mängus püsis teravus lõpuvileni.