Liverpooli mängijad õnnitlemas teise värava autorit Sadio Maned.

27. aprill 2022, 23:56

PEATAMATUD PUNASED: Liverpool uputas Beatlesi derbis kollase allveelaeva

Kui jalgpalli meistrite liiga esimene poolfinaal pakkus seitset väravat, siis Beatlesi sünnilinnas Liverpoolis piirdus õhtu kahega. Kodumeeskond alistas kolmapäeval Villarreali 2 : 0, Õhtuleht võtab kohtumise kokku seitsme võtmeküsimus abil.

Mis oli kohtumise võtmemoment? Pervis Estupinani omavärav 53. minutil. Esmakordselt jõudis Liverpool avaväravale lähedale kaheksandal minutil, kui nurgalöögi järel oli Sadio Manel vaid palli väravasse toksamise vaev, ent ta libastus. Mõne minuti pärast sai senegallane tsenerdusest mammu pea peale, aga sel korral mehe pealelöök ebaõnnestus. 22 minutil uhas kodumeeskonna keskpoolkaitsja Jordan Henderson väikese nurga alt posti (see kõlab ohtlikumalt, kui see tegelikult oli), 11 minutit hiljem oli taas aktsioonis Mane, kuid karistusala joonelt tulnud löök sai rikošeti Villareali kaitsjast Raul Albiolist ning veeres napilt mööda. Poolvõimalusi oli teisigi, mõned minutid enne puhkepausi vajutas Thiago Alcantara lisaks veel kauglöögi posti.