Teiseks poolajaks mängu sekkunud Luis Diaz (pildil löömas tiimi teist väravat) vedas Liverpooli meistrite liigas finaali.

Meistrite liiga
3. mai 2022, 23:51

FANTASTILINE NELIK: Liverpool ronis august välja ja jahib uskumatut triumfi (1)

Kui meistrite liiga poolfinaali korduslahingut Villarealiga oli mängitud 45 minutit, näis Liverpooli vutiklubi unistus Stade de France’il trofeed jahtida tuhmuvat. Jürgen Kloppi vaheajavangerdus aga tõi kolm väravat, 3 : 2 võidu ja see tähendab, et Liverpool võib sel hooajal võita kokku uskumatuna näivad neli tiitlit!

Liverpool võitis avalahingu kodusel Anfieldil üliveenvalt 2 : 0. Villareali mehed küll vandusid, et Hispaanias tuleb hoopis teistsugune lahing, aga ikkagi kõlasid need sõnad pigem unelma kui reaalsusena.

Ent Jürgen Klopp on vutikorüfee. Oma eelvaates teisipäevasele lahingule võttis ta perfektselt kokku, mis El Madrigali staadionil juhtuma hakkab.