EESTI PARIM: Mullu kümnevõistluses 8484 punkti kogunud Karel Tilga ütleb, et tulemust tuleb kindlasti parandada.Foto: Martin Ahven
Deivil Tserp 9. mai 2022 07:42

Eesti kultusala kümnevõistluse hooaeg kujuneb väga põnevaks. Nädalavahetusel sooritasid vägeva arenguhüppe ameeriklased Garrett Scantling, Kyle Garland ja Zachery Ziemek ning trumbid lõi lauale ka šveitslane Simon Ehammer. Uurisime asjatundjatelt imemeeste tausta ja saime teada huvitavaid tõsiasju.

Ühtlasi küsis Õhtulehe reporter Eesti praegustelt ja endistelt tippudelt, kas juulikuisel MMil tuleb medalite võitmiseks koguda suurem punktisumma kui varasematel tiitlivõistlustel ning kui reaalne on meie mitmevõistlejate sekkumine suurde mängu. Karel Tilga, Risto Lillemets, Karl Robert Saluri, Andrei Nazarov ja Toomas Berendsen aitasid saladuseloori kergitada.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

Kristiina 9. mai 2022 00:07
Tilga hea näide sellest,et vaktsiin ei tööta ja astuge ometi välja,et öelda: kogu see survestamine oli inimõiguste rikkumine ja kuritegu noortel. Mul sees nii kratsib ikka. Rootsis sain muudest traumadest lahti aga see on puudu. Mul läks ikka vaim kapitaalselt sinna. Kannatasin ära ja olin Rootsis redus ja nüüd selles mõttes õnnelik,et ei vaevle ja keemia pole mu kehas. Kuigi hirmus on ikka mõelda,et riik tahtis mind kuritarvitada kellegi rahaliste huvide nimel. Eriti kevadel kui põhjust polnud enam.

SISUTURUNDUS