Andry Kõre võitis EMil pronksmedali.

9. mai 2022, 10:08

Eesti kulturistid ja fitnessisportlased noppisid Hispaanias Santa Susanas toimunud EMilt hunniku medaleid. Agne Kiviselg sai naiste bikiinifitnessis pikkusekategoorias kuni 169 sentimeetrit kuldmedali, nagu ka Karoliina Liitmaa naisjuunioride biikinifitnessis kategoorias üle 166 sentimeetri.

Eesti kulturismi ja fitnessi liidu koduleheküljel on kirjas nii: meesjuunioride klassikalise kulturismi avatud klass: Andry Kõre pronks, Ivan Šarapov 6. koht; meeste klassikalise kulturismi pikkuskategooria üle 175 sentimeetri: Siim Savisaar pronks, Egert Oiov 6. koht, Daniel Agu 9. koht; naisjuunioride Wellness vanuseklass 16-20: Eeva-Lotta Herem 4. koht; naisveteranide Wellness 35-39: Aleksandra Lutt 4. koht; naisveteranide Wellness üle 40aastased: Anna-Maria Nizovtseva 6. koht; meesjuunioride Physique 16-23aastased üle 174 sentimeetri: Kristian Eensalu 4. koht, Urmet Pungar 6. koht; naisjuunioride Artistic Fitness 15-23aastased kuni 163 sentimeetrit: Anna Bagautdinova hõbe; naisjuunioride Acrobatic fitnessis Kadri Eskor kahjuks kuue parema hulka ei pääsenud; naiste bodyfitness kuni 158 sentimeetrit: Olga Novikova pronks.

Naiste bodyfitnessi pikkuskategoorias kuni 168 sentimeetrit jäi Karmen Kiier napilt esimesena finaalist välja. Naisjuunioride fitnessis sai Mariann Vaher 9. ja Maribel Vaher 10. koha.