PIINLIK! Manchester United sai nädalavahetuse mänguvoorus 0 : 4 kolaka Brightonilt ning Punaste Kuradite olekust võib välja lugeda, et nii see mäng kui ka kogu lõppev hooaeg tahetakse kiiremas korras ära unustada.Foto: Vida Press
Kaspar Koort 9. mai 2022 18:54

Olid ajad – ja mitte väga ammu–, kui Manchester Unitedi nimi külvas vastastes hirmu nii Briti saartel kui ka Mandri-Euroopas. Tänavu ollakse aga nende ilusate aegade Unitedi hale vari ning kuigi Punastel Kuraditel on jäänud liigas pidada üks mäng, on juba praegu selge, et nad on teinud punktide mõttes oma Premier League’i ajaloo kõige viletsama hooaja.

Mis on läinud 20kordsel (neist 13 tiitlit on tulnud alates hooajast 1992/93 ehk n-ö Premier League’i ajastul) Inglismaa meistril siis viltu, et sissejuhatuses mainitud hirmu asemel põhjustavad nende esitused nii vastastel kui ka oma- ja vastasmeeskondade fännidel pigem naerukrampe? „Kirsiks tordil“ oli läinud nädalavahetusel saadud 0 : 4 keretäis liiga mitte just kõige glamuursemalt klubilt Brightonilt ning tabelis ollakse praegu kuuendad, kuid asjaolude halvemal kokku langemisel võidakse hooaja lõpuks langeda ka kaheksandale positsioonile.

Edasi lugemiseks: