Kettagolfiäss Albert Tamm kavatseb järgmised aastad matkaautoga mööda USAd tuuritada ja võistelda. Kahe hooaja vahel saab ta seda hoida Dynamic Discs firma parklas. Vasakpoolsel pildil poseerib ta võrkpallurist kallima Kristiine Miileniga.

Foto: Erakogu, Kristiine Miilen; kollaaž: Õhtuleht
Mart Treial 13. mai 2022 18:30

Eesti parim meeskettagolfimängija Albert Tamm (24) ostis aprillis USAsse tuttuue ratastel kodu ja vurab sellega nüüd mööda hiiglaslikku maad võistluselt võistlusele.

Varem rändas ta lennukite ja rendiautodega, kuid selline eluviis tüütas ära. Paki aga iga pühapäev kodinad kokku ja muudkui muretse ega kohvrid ole ülekaalus. Nüüd saab vabalt võtta ja omas tempos toimetada. Pealegi meeldib matkabussiga seiklemine pikas plaanis – Tamme viisa kehtib viis aastat – ka rahakotile rohkem, sest öömaja on prii. Tõsi, spetsiaalsete kämpingukohtade eest tuleks üht-teist maksta, kuid neid on ta siiani vältinud.

Parasjagu on ta omadega Californias, Santa Cruziz, kus algab reedel profituuri Silver Series kategooria etapp Masters Cup. Sinna veeres ta Kansasest üksi, kuid aprillis sai paar nädalat nautida võrkpallurist kallima Kristiine Miileni seltsi. Eriti äge oli, et samasse perioodi sattus Tamme karjääri esimene võit USAs.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99