Pablo Laso on kodus ja tunneb end paremini kui varem!

Foto: Pedja Milosavljevic / AFP / Scanpix
Rasmus Voolaid 7. juuni 2022 21:53

Ööl vastu pühapäeva ehk vahetult pärast Hispaania meistriliiga teist poolfinaali südameinfarkti üle elanud Real Madridi korvpallimeeskonna peatreener Pablo Laso pääses Sanitas La Moraleja ülikooli kliinikumist koju.

Laso postitas sotsiaalmeediasse pildi, kus ta on rõõmsalt juba autoroolis ja pöial on püsti. „Olen taas kodus ja tunnen end väga normaalselt. Olen õnnelik, et elu vaid hoiatusega piirdus. Nagu minu arst eile ütles, siis olen praegu parema tervise juures kui viis päeva tagasi. Loodan võimalikult ruttu väljaku äärde naasta!” teatas juba 11 aastat Reali juhendanud Laso.

54aastase peatreeneri tervise kohta saatis lakoonilise teate välja ka Real Madridi klubi. Seal mainiti vaid seda, et mees pääses haiglast koju ja jätkab seal raviprotseduuridega.

Vaid loetud tunnid enne infarkti juhendas Laso Reali Sander Raieste koduklubi Baskonia vastu. Seda igati korralikult, sest Real teenis 83 : 71 ja läks kolme võiduni peetavat poolfinaali 2 : 0 juhtima. Seeria kolmas kohtumine toimub parasjagu Vitoria-Gasteizis ning Reali juhendab Laso puudumisel abitreener Chus Mateo. Ühe korra on Mateo sel hooajal ka varem Reali juhendanud, kui detsembris põdes Laso koroonaviirust.